Gerçek Tuzcuoğlu Nakliyat1893 yılında temelleri atılan şirketimiz, sadece Türkiye’de değil, dünyada da taşımacılık sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmuştur.

Gelin biraz geçmişe dönelim ve hizmet kalitemizin nereden nereye geldiğini görelim.


Tuzcuoğlu Ailesinin o zamanki reisi Tuzcuzade Ahmet Bey, Konya’da tuz ticareti ve nakliyesiyle iştigal etmektedir. Aile I. Dünya Savaşı sonrası İzmir’e göç eder. İzmir’de daha sonradan şirketin simgesi olacak olan at arabalarıyla nakliyat işine devam eder. İhraç mallarını depolardan limana nakliyat işini ve askeri nakliyat işini yürütürler.

Tuzcuoğlu Holding A.Ş. taşıma öncesinde eşyalarınızı, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemedir. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacak şekilde paketlenir.

Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir.

Tuzcuoğlu Holding A.Ş. geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası Ev-İşyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Evden eve, Bürodan Büroya, Şehir içi, Şehirler Arası, Ambalajlama, Depolama, Monte, Ağır Eşya Nakli, Dağıtım, Promosyon, Askılı Tekstil Taşımacılığı, Fuar ve Stand Mazemeleri, Turizm Organizasyon, Ses Işık Sistemleri, Banka Nakliye Hizmetleri. Taşımacılıkla ilgili her türlü sorunuz için uzman ekiplerimizle ve her boy kapalı kasa araçlarımızla güvenli, garantili Lüx Taşımacılık Hizmetlerimizi sunarız. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Tuzcuoğlu Nakliyat Taşınacak evinize veya İş yerinize istiyeceğiniz expertiz elemanımız taşınacak olan bütün eşyalayı görmeli, kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılmalıdır.

Expertizimiz aynı zamanda hizmet elemanlarının seçiminide bu tespitte yapar. Taşımada çok özel itina görecek eşyaların tesbitide expertiz görevleri arasındadır.

Tuzcuoğlu evden eve nakliye Expertiz hizmeti ücretsizdir.
Taşıma ekibimiz içerisinde konusunda uzmanlaşmış tesisatçı ve montör elemanları bulunur. Eşyalarınız uzman ellerde sökülür gideceği yerde monte edilir.
Nakliye günü ve saati kararlaştırılarak nakliye sözleşmesi yapılır.

EVDENEVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla,e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Tuzcuoglu Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder,nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç,eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması,eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği  ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Tuzcuoglu nakliyat ekspertizi sizin istemlerinizide gözönünde bulundurarak size yazılı bi teklif sunar (Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer).Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır.Tuzcuoglu nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır.

Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

Taşınma gününde Taşınma experi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Tuzcuoglu Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

MOBİLYALAR:

Özel ekiplerimiz tarafından demontesi yapılan mobilyalar avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.

YATAK, KOLTUK VE SANDALYE:

Bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır.

ŞİFONYER, YEMEK MASASI. KOMODİN, SEHPA BÜFE, CAMLI VİTRİN:

Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir. Graft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

BEYAZ EŞYALAR:

Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

ELEKTRONİK EŞYALAR:

Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır.

AYNA- CAM VE HASSAS EŞYALAR:

Özel beyaz kağıt ve yumuşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.

ANTİKA, SERAMİK, PORSELEN, RESİM, YAĞLI BOYA TABLO:

Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içersinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.

AVİZE. LAMBA

Demontesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafaza edilir.

ELBİSE:

Gardolap içersinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir. Çekmeceler içersinde bulunan diğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır.

AYAKKABI, ÇANTA:

Ayakkabı ve çantalar ayrı ayrı beyaz kâğıtlar ile sarılarak kolilenir. Ayakkabı ve çantaları ezilmemesi için muhteviyatı yüksek küçük koliler kullanılır.

MUTFAK EŞYALARI:

Porselen tabak ve fincanlar yumuşak havalı naylon kullanılarak paketlenir ve ayrı kolilenir. Diğer mutfak eşyaları beyaz kâğıtla sarılarak havalı naylonlar ile beslenir ve muhteviyatı yüksek koliler kullanılır.

BANYO VE TEMİZLİK MALZEMELERİ:

Banyodaki tüm malzemeler cinsine göre (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş malzemeleri, elektrikli aletler) kolilenir.

Tuzcuoglu nakliyat’ta kirli battaniye, silindir şekilli kimyasal madde kutuları ve benzeri ambalaj malzemeleri  kullanılmaz.

TUZCUOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT İLETİŞİM BİLGİLERİ;

ANKARA
Tuzcoğlu Tesisleri
Konya Yolu No:177 Balgat/ANKARA

Tel: +90 312 473 81 30(Pbx)Fax: +90 312 473 81 35


İSTANBUL (Anadolu Yakası)
İnönü Caddesi Gül Apartmanı No: 3/10
Sarayıcedid-Kadıköy / İstanbul

Tel: +90 216 478 14 49
Fax: +90 216 478 12 67

İSTANBUL (Avrupa Yakası)
İncirli cad. Emekevler Sitesi 82/A
D:1 Bakırköy / İstanbul
Tel: +90 212 572 76 02

İZMİR
Tuzcuoğlu İşhanı Şair Eşref Bulvarı
No: 48 Alsancak – İzmir

Tel: +90 232 484 80 34
Fax: +90 232 484 27 29


ADANA

Tuzcuoğlu İşhanı Ziyapaşa Bulvarı
No: 111 Adana

Tel: +90 322 363 19 02
Fax: +90 322 363 36 19

Bu yazı Kategorilenmemiş kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Gerçek Tuzcuoğlu Nakliyat için 20 cevap

 1. yakup der ki:

  evet bu gerçek tuzcuoğlu ama pek gerçekliği kalmadı ismini taklit etmekten gerçekliğini geride bırakıp hatta ondan daha güzel işler yapan tuzcuoğlu lar var ne yazıkki onlar korsanlıktan paraya para demiyolar artık tuzcuoğlu holding olmuş ama dahada ismi kullanılıyo bence tuzcuoğlu nun içinde bunlara özellikle göz yuman birileri var bir menfaatleride olabilir nede olsa deniz gibi herkes oltasını atıyo kimsede boş kalmıyo

 2. Evden Eve Nakliyat der ki:

  marka olmuş bir isim maalesef son yıllarda evden eve nakliyat firmaları tarafından taklit edilmektedir.

  Tuzcuoglu profosyonel ve kalitelidir. Değerli eşyalarınız varsa gerçek Tuzcuoglu ,Hayrioglu veya Destan evden eve nakliyat ile çalışmanızı öneririm.

 3. M.Uzun der ki:

  gerçekten güzel hizmet veren bi nakliyat ;)

  tşk.

 4. Bende bir nakliyeciyim der ki:

  madem bu kadar kaliteki bir nakliye firması ise bu taklitoerini kapatsın biz de işimize bakalım nereye baksan bir sahte tuzcuoğlu var.
  artık yetkililer bu işe bir son verin

 5. Aynı Meslekten der ki:

  eskiden ANKARADA faliyet gösteriyordu sonzamanlarda korsanlarının coğalmasıyla NE YAZIKKİ İSTANBUL SEKTÖRUNDE CİDİ bir yer edinmiş taşınan HER 10 EVDEN 6 SI BU İSİM ALTINDA YURUTULUYOR BİR ŞEKİLDE.

 6. sahin sosyal der ki:

  gerçek tuzcuoğluda yukarıdaki degil tuzcuoğlu merkezi ankarada ve ilk bailangıç yeri yine ankaradır tuzcuoglu nakliyatın sahibi ölmüştür vede varisi yoktur şu anda tuzcuolu nakliyatı vakıflar işletmektedir tuzcu oglunun üvey kızı ve şirketinin muhassebecisi ve damadı olan dogan turan şirket mallarını üzerlerine geçirmiş ve istanbul express olarak çalışmaya devam etmiştir.kimse demesinki tuzcuoglu benim babam dayım amcam hepsi yalan şu anda tuzcuoglu nakliyat vakıfların elindedir.

 7. sahin sosyal der ki:

  istanbuldaki tüm tuzcuogullarına sesleniyorum elin organı ile gerdege girilmez.ayıptır dogugan gelmişsiniz okuma yok yazmayok tuzcuoğlu nakliyat elin ölmüş adamını babanız yapıyosunuz kendini zi akıllı diye geçiniyosunuz terk edin güzel istanbulumuzu allah memleketimizi sizin gibi vatan hainlerinden korusun

 8. YAKUP der ki:

  sahin soysal bey
  size bey demek çok gelir sizin beylikle br alakanız falan yok ewt bakın yukarıda bende tuzcuoğlunun taklitlrinden yakınıyorum ama kiseye cahil veya vatan hayini demiyorum
  ama ne yazikki sizin gibi ırkçı ve ayrımcı şerefsizler bu memlekette oldukça insan dahada çok sizden nefret ediyor
  sizin soyunuzu araştıracak olursak ya rum ya bulgar yada yunan çıkarsınız sizin dedeleriniz kazanmadı bu istanbulu doğululara yazıklar olsunki sizin gibi yobazları istanbul sahibi yaptı denize döküldünüz ama yinede utanmadınız ve burda millete hain diyorsunuz asıl hain sizsiniz

 9. Mert der ki:

  Heryere sokulan, her sayfaya yazılan bu gereksiz ayrımcı muhabbetten ve birbirine laf yetiştiren insanlardan bıktım ben…Milletimize değil ulusumuza değil, tüm insanlığa yazıklar olsun !!

 10. eyüpoğlu nakliyat osman der ki:

  mrb arkadaşlar burda neyi tartıştığınızı anlamadım burda nakliye hakkında tartışma oluyo fakat orda şahin soysal denen bir kişi ne olduğuda belli değil lafı kürtlre atıyo sıkıysa gel bunu benim yüzüme diyerek söyle senin kafanı nasıl koparıyom görürsün burda nakliye tartışması oluyo sen ırkçılığa götürdün işi burda kürt türk tartışması yok olsa senin gibi sinekleri ben alaka almam bile sen aynı bokun üzerinde dolaşıp ses çıkaran sineklere benzersin.

 11. Baraş der ki:

  bende bir nakliyeciyim bizler ekmeğimizi taştan çıkaran insanlarız.tuzcuoğlu korsanlığı doğru bir iş değil tabikide ama insanları buna mecbur bırakanlar utansın.bu sektör ciddi bir sektördür,yasal düzenlemeler yapamayanlar utansın.ayrımcılık yapanlar utansın…..

 12. osman tuzcuoğlu der ki:

  bu şahin soysal kımse onun amına koyarım bız kürtler istanbulda istanbullularınkarılarını sikiyoruz ondan böyle geberiyorlar onadan

 13. osman tuzcuoğlu der ki:

  bu şahin soysal kımse bana cevap yazsın onun karısını sıktım

 14. bora der ki:

  bakın tuzcuoğlu nakliyat ankarda faliyet gösteren bır fırma
  istanuldala hiç bır alkası yoktu bu gerçek dedığınz tuzcuoğlu nakliyat
  istanbulda tuzcuoğlu nakliyat 2 firma var ve o ankradakı tuzcuoğlu da bu 2 istanbul tuzcuoğlunun muşterlerını çalmaya çalşiyor ankara tuzcuoğlu ayrı istanbul ayrı

 15. ferit ayırkan der ki:

  benım bildiğim 2 firma var tuzcuoğlu nakliyat istanbulda ve çok da güzel iş ve temiz işinide yaparlar bu gerçek tuzcuoğlu nakliyatın numaralarıdır.

 16. şahin soysal der ki:

  bakın istanbula!da bülent isminde bır arkadaş var o taklıtcıdır ve fırmayı taklit ediyor ben onua diyorum

 17. ferit der ki:

  merhaba bu osman tuzcuoğlunun takdir ediyorum ferit ayıkıran.

 18. HAYATOĞLU Nakliyat 1953 der ki:

  Hayatoğlu Nakliyat

  Kuruluşu 1953 yıllarına dayanan ve geçmişten bugüne kalitesinden taviz vermeden nakliyat firmaları içindeki pozisyonunu sürekli ileriye doğru çizen ve çalışma prensipleri içerisinde kaliteden taviz vermeyen nakliyat firmanızdır.

  Günümüzün teknolojik yeniliklerini takip ederken, sürekli araç parkını genç tutmaya çalışan firmamız, böylece sürekli güncel , dinamik ve tam hizmet politikasını benimseyerek sizlere en iyi koşullarda hizmet vermeyi sürdürür.

  Siz değerli müşterilerine nakliyat hizmeti verirken , eğitimli ve güleryüzlü kadrosu ile sizin istek ve düşüncelerinize uyan profesyonel nakliyat hizmetini sunar.

  Kurumsal sitemize gitmek için lütfen tıklayın …
  0216 362 47 55 0212 211 07 90 0242 339 00 08
  0532 776 54 26
  Antalya Şube
  0216 464 43 58 0212 356 18 19 0232 324 19 57
  0507 387 91 17
  İzmir Şube

  Diğer web Sitelerimiz
  hayatoglunakliyat.com http://www.hayatoglu.com http://www.hayatoglu.com.tr

 19. Umit der ki:

  Umraniye modoko Umit nakliyat ev ve ofis taşımacılığında lider 05413144023

 20. Hayat Evden Eve Taşımacılık der ki:

  1991 yılında İstanbul Bostancı’da kurulan firmamız, 1994 yılında Avrupa Yakası’nda Mecidiyeköy şubesini de açarak hizmet ağını genişletmiştir. 20 yıla yakın bir süredir taşımacılık sektöründe hizmet sunan Hayat Evden Eve Nakliyat, bu süre içinde müşterilerinden tam not almayı başarmıştır.

  Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermeyen kuruluşumuz sizlerden aldığı destekle evden eve nakliyat sektöründe lider ve öncü bir firma olmayı başarmıştır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile her türlü taşımacılık işinde uzmanlaşmış olan fimamız ; Bugün geniş araç filosu, modern ekipmanları ve uzman kadrosuyla Türkiye’nin her yerine dilediğiniz an sizi taşıyabilme kapasitesine sahiptir.

  taşımacılıkla ilgili dilediğiniz her türlü sorularınız için
  0 532 362 23 90 ı arayabilirsiniz

  Görüşmek dileğiyle…

Yoruma kapalı.